"Inwestycja w edukację uczniów szkół podstawowych Gminy Mierzęcice".

Od 1 stycznia 2011 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczą w zajęciach realizowanych w ramach projektu "Inwestycja w edukację uczniów szkół podstawowych Gminy Mierzęcice". 

\
Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Zakończenie projektu - 31 grudnia 2012.

W ramach Projektu uczniowie biorą udział w zajęciach z mateamtyki, informatyki oraz przyrody. Zajęcia prowadzą nauczyciele nauczania zintegrowanego oraz nauczyciele matematyki, informatyki i przyrody.

Projekt został zakończony. W zakładce - z życia szkoły można znależć więcej informacji na ten temat.

Ta strona używa plików cookie do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami. Korzystając z naszej strony internetowej, zgadzasz się, że możemy umieszczać tego rodzaju pliki cookie na Twoim urządzeniu. Chcesz dowiedzieć się więcej: dokumenty GDPR.

Akceptuję politykę tej strony:
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk