Pedagog Szkolny

Środa:

Czwartek:

Piątek:

Terminy na badania psychologiczne, pedagogiczne i logopedyczne dzieci umawianych do Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Będzinie znacznie się wydłużyły. W związku z tym podjęto działania mające na celu skrócenia kolejek dzieci oczekujących na badania, wprowadzono więc procedurę i zasady przyjmowania klientów do Poradni. Przed każdym ustaleniem terminu badania rodzic zobowiązany jest wypełnić wniosek.

Wnioski można składać osobiście w sekretariacie poradni lub listownie.

WNIOSEK

BEZPIECZEŃSTWO W SZKOLE

Drodzy Rodzice.

Zapraszam do zapoznania się z dokumentem pn. "Bezpieczna szkołą. Zagrożenia i zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów", który znajduje się na stronie internetowej https://bezpiecznaszkola.men.gov.pl/. Stanowi o kompendium wiedzy oraz zbiór rekomendacji dotyczących działań profilaktycznych związanych z ryzykiem wystąpienia zagrożeń bezpieczeństwa wraz ze wskazaniem przepisów i odpowiedzialności.

Telefon dla Rodziców i Nauczycieli w sprawie bezpieczeństwa dzieci.

Drogi Rodzicu, jJeśli martwisz się o swoje dziecko, nie wiesz, jak mu pomóc, możesz skorzystać z anonimowego telefonu zaufania.

Zachęcam do zapoznania się z ulotką.

Lista placówek, do których można się zgłosić o wsparcie

Artykuły polecane przez Pedagoga do przeczytania:

ARTYKUŁ DLA RODZICÓW

By jedzenie przynosiło zdrowie

Kocham Dziecko

Jeden oddech

Mimowa.pl

Procedura - niebieska karta

Lewa i prawa półkula

Konwencja o prawach dziecka

Twoje prawa

ZASADY UDZIELANIA POMOCY PP

Poniżej przedstawiamy Państwu w formie prezentacji ciekawe zagadnienia dotyczące BEZPIECZNEGO INTERNETU. Prosimy w trosce o bezpieczeństwo dzieci, aby Państwo kontrolowali swoje pociechy, korzystające z Internetu.

Do pobrania prezentacja dla rodziców

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja