Kolejny już raz gościliśmy Violino

12 listopada 2019 roku naszą szkołę odwiedził bardzo interesujący duet. Była to grupa artystyczna „Violino”.

Grupę prowadzi doświadczona skrzypaczka, pani Małgorzata Łazowska. Podczas mini koncertów towarzyszy jej pianista. Jak przy każdym spotkaniu, tak i tym razem przekazali nam oni wiele wiedzy na temat muzyki. Pokazali również, co znaczy być mistrzem w swoim fachu, którym w ich przypadku zdecydowanie jest muzyka.
Tematem przewodnim spotkania była muzyka polska i jej genialni polscy kompozytorzy. Nasi uczniowie za sprawą muzyków przypomnieli sobie wiele wspaniałych utworów patriotycznych i mogli zaśpiewać kilka z nich razem z artystami.
Występ muzyczny okazał się balsamem dla naszych dusz i został on nagrodzony gromkimi brawami ze strony uczniów i pracowników naszej szkoły.