Dzień Języków Obcych 2019

Znajomość języków obcych jest na wagę złota, o czym dobrze wiedzą uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Lotników Polskich w Mierzęcicach, dlatego we wrześniu obchodzimy Europejski Dzień Języków Obcych.

Nauczyciele języków obcych Pani Anna Kyrcz-Cichoń, Pani Patrycja Niedbała oraz Pani Anna Żółcińska zorganizowały dla naszych uczniów warsztaty językowe, podczas których uczniowie po raz kolejny mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności z zakresu języka angielskiego i niemieckiego. Idiomy oraz tworzenie haseł promujących naukę języków obcych, czy też quizy to tylko niektóre zadania z jakimi uczniowie musieli się zmierzyć w trakcie przygotowanych zajęć. Inwencję twórczą naszych uczniów można podziwiać na tablicach językowych umieszczonych na dolnym i górnym korytarzu naszej szkoły. Uczmy się języków obcych bo to największa inwestycja w przyszłość naszej młodzieży!!!