Witaj Szkoło po wakacjach:)

Wakacje, wakacje i... po wakacjach.

2 września wróciliśmy do naszej szkoły. Wypoczęci, opaleni i pełni sił rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny. Po wakacjach pełnych wrażeń, przyszedł czas na miesiące wytężonej nauki. Siły i otuchy w imieniu własnym, jak i pana wójta Grzegorza Podlejskiego dodała nam pani Iwona Kłys- zastępca wójta oraz pani dyrektor Marta Czapla.

Mamy nadzieję, że ten nowy rok szkolny przyniesie nam wiele wspaniałych chwil, nauka nie będzie taka straszna, nauczyciele łaskawi, a upragnione wakacje nadejdą tak szybko nim zdążymy się obejrzeć!

W tym szczególnym dniu nasi uczniowie przygotowali również patriotyczny występ przypominający o tragicznych wydarzeniach z września 1939 roku. W osiemdziesiątą rocznicę wybuchu II wojny światowej oddaliśmy hołd poległym żołnierzom i wszystkim, którzy zginęli.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja