Peregrynacja obrazu Miłosierdzia Bożego

16 września 2012r. o godz. 18:00 odbyły się uroczystości w kościele św. Antoniego z Padwy w Nowej Wsi związane z peregrynacją obrazu Miłosierdzia Bożego - Jezu Ufam Tobie oraz przybyciem relikwii błogosławionego Papieża Jana Pawła II.

W imieniu dzieci powitał obraz uczeń klasu III Marcjan Zawadzki wraz z grupą uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Mierzęcicach. O godz. 19:00 odbyła się uroczysta Msza Święta z udziałem Biskupa Ordynariusza Diecezji Sosnowieckiej Grzegorza Kaszaka oraz zaproszonych gości.