Rozpoczęcie roku szkolnego 2012/13

Ze smutkiem żegnamy się z wakacjami, po których zostaną piękne wspomnienia. Czas wracać do nauki, do pracy ale również do przyjaciól, do swoich nauczycieli.

3 września 2012r. rozpoczął się kolejny rok szkolny. W tym dniu odbyła się w szkole uroczysta akademia już pod kierunkiem nowej Pani Dyrektor, którą została pani Marta Czapla.

Na inauguracji nowego roku szkolnego gościli rodzice (zwłaszcza uczniów najmłodszych, klas pierwszych, którzy rozpoczynają swoją edukację w szkole). Szczególnym gościem był Wójt Gminy Mierzęcice - Grzegorz Podlejski, który wręczył powierzenie funkcji dyrektora pani Marcie.